Akce

12. 12. 2017

Pravidelná schůzka IFA ČR, 12. 12. 2017

Srdečně zveme všechny členy na schůzku IFA,  která se bude konat 12. prosince 2017 v prostorách společnosti PwC. 

17. 10. 2017

Pravidelná schůzka IFA ČR, 17. 10. 2017

Srdečně zveme všechny členy na schůzku IFA,  která se bude konat 17. října 2017 v prostorách společnosti Deloitte. 

21. 06. 2017

Seminář o důsledcích implementace Mnohostranné dohody a nástrojích BEPS

Seminář o důsledcích implementace Mnohostranné dohody (MLI) a nástrojích BEPS v širších souvislostech pořádaný v rámci programu putovních přednášek se uskutečnil 21. června 2017 na České zemědělské univezitě v Praze. Semináře se zúčastnilo 41 účastníků, jak našich členů, tak i nečlenů. Workshop vedl prof. Robert Danon z univerzity v Lausanne a v následném panelu k tématu vystoupili Milena Hrdinková (ministerstvo financí), Petra Pospíšilová (prezidentka KDP ČR), Martin Jareš (bývalý pracovník OECD) a Danuše Nerudová (Mendelova univerzita Brno).

Záznam přednášky je k dispozici zde. Pro přístup je nutné vyplnit registrační formulář (jméno, příjmení, email) + heslo (passcode), které zní: ifa2017sic

Novinky

28. 06. 2017

Semináře o důsledcích implementace Mnohostranné dohody a nástrojích BEPS v širších souvislostech

Semináře o důsledcích implementace Mnohostranné dohody (MLI) a nástrojích BEPS v širších souvislostech, který se uskutečnil 21.

23. 06. 2017

Cahiers 2016

Vážené členky, vážení členové,

06. 06. 2017

Program putovních přednášek IFA

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář pořádaný v rámci programu putovních přednášek IFA na téma Seminář o důsledcích implementace Mnohostranné dohody (MLI) a nástrojích BEPS v širších souvisl

Vítejte!

Co je IFA?

International Fiscal Association (IFA) je nevládní, mezinárodní organizace zabývající se mezinárodním zdaněním. Jejími členy jsou investoři, daňoví poplatníci, pracovníci daňových oddělení společností, daňoví poradci, právníci, univerzitní profesoři a vládní úředníci. IFA byla založena 12. února 1938 v nizozemském Hague. Jejími cíli jsou studium a podpora mezinárodního a srovnávacího fiskálního práva a studium finančních a ekonomických aspektů zdanění. IFA pořádá každoroční kongresy, vydává vědecké publikace a provádí vědecký výzkum ve zmíněné oblasti. Přestože činnost IFA má především vědecký charakter, témata, kterými se zabývá, zohledňují současný fiskální vývoj a změny v lokální legislativě jednotlivých zemí.

IFA dnes čítá více jak 12,5 tisíc členů ze 116 zemí. V 70 zemích založili členové IFA národní pobočky.

http://www.ifa.nl/pages/default.aspx

 

Co je IFA Česká republika?

International Fiscal Association, Česká republika je uznána jako pobočka nizozemskou asociací IFA. IFA, Česká republika jako sdružení s právní subjektivitou byla založena v Praze v roce 2005 skupinou daňových odborníků a vládních úředníků. Dnes je spolkem ve smyslu občanského zákoníku. V současné době má přes 90 členů.