Novinky

Úspěch poslední schůzky IFA

11. 03. 2020

V prostorách společnosti PwC se konala schůzka IFA ČR (International Fiscal Association ČR), které předcházela valná hromada. Veškeré materiály  a usnesení z VH naleznete v sekci pro členy.

Na volební období 2020-2022 byl zvolen výbor ve složení:  Lenka Fialková, Gabriela Hrachovinová,  Radka Mašková,  Lukáš Moravec, Danuše Nerudová, Tomáš Urbášek, a Viktor Šmejkal. Byla zvolena revizní komise ve složení Jiří Purket, Jaroslav Škvrna a Ondřej Trubač. Byl také schválen plán činnosti spolku na rok 2020. Plánované akce naleznete pod záložkou Akce/domácí.

Členové byli vyzváni, aby se hlásili o napsání zprávy na berlínský kongres IFA v roce 2021 na téma „Big data and tax – domestic and international taxation of data driven business“.

Náměstek ministryně financí S. Kouba se musel omluvit, téma Daňový balíček 2021 musíme tedy odložit na některou z dalších schůzek. Téma DAC 6 prezentoval JUDr. M. Tuláček z MF, v diskusi byl doplněn kolegy z MF -  J. Košatkou a O. Poupětem a kolegy z GFŘ J. Rohanem a M. Zářeckým.  Kolega, člen IFA, Roman Landgráf prezentoval  téma „Dokazování v daňovém právu“ . Obě prezentace naleznete v sekci pro členy.

Všem přítomným děkujeme za účast, dotazy a živou diskuzi.

Vaše IFA

Zpět